Y-Camp - křesťanský celosvětový kemp pro mladé

Y-Camp - křesťanský celosvětový kemp pro mladé

21.01.2024 , Datum akce: 09.08.2024

Strávit můžete týden (9.-16.srpna 2024) u nejteplejšího obrovského bavorského jezera Waginger See spolu s dalšími Ymkaři! Více než sto mladých ve věku 16-26 let z 12 zemí z různých koutů světa (Asie, Ameriky, Evropy, Afriky...) se zúčastní Y-Campu, letního tábora pro mladé. Akce se zúčastní převážně členové YMCA, ale zváni jsou i nečlenové. Čeká je zajímavý program plný zábavy i nových poznatků. Podívejte se na krátké video z předchozího ročníku!

cena: 125 €, příspěvek pro člena Ymky na účast 2000 Kč, pro prvních 5 přihlášených, dopravu si každý zajišťuje sám

Přihlašujte se do 30.6.2024

 

Cílem kempu je seznámit spolu mladé ymkaře, aktivní dobrovolníky a křesťany z různých koutů světa, aby se mohli navzájem obohatit, inspirovat, spřátelit a společně na kempu růst. V rámci programu účastníky čekají společné sportovní aktivity, různé hry, zajímavé workshopy, jednotlivé delegace si navzájem představí své kultury zajímavým a interaktivním způsobem, inspirativní zamyšlení a mnoho dalšího.

Kempu se zúčastní i česká delegace, tým Čechů (cca 5-10 lidí). Staňte se jeho součástí!

    • Kde: Kemp proběhne v místním ymkařském CVJM kempu na břehu Wagineer See v Německu
    • Kdy: 9.-16.srpna 2024
    • ubytování zajištěno ve stanech (viz video), sprchy, kuchyně a další zařízení bude k dispozici, stravování bude zařízeno, stejně jako program, materiály, exkurze, bezpečnst a táborová trička
    • Cena: 125 €/osoba + doprava, kde ale YMCA v ČR poskytne finanční podporu

Kemp bude probíhat v anglickém jazyce.

 Příhlášku posílejte na ymca@ymca.cz

 Další informace najdete na oficiálních německých stránkách ZDE.

 

Podívejte se na skvělé video z předchozího ročníku! Přečíst si pak můžete ZDE i článek českých účastnic, které se této akce zúčastnily minulý rok:-). 

 

Archiv aktualit

Víte, že...?

Víte, že...?

Dobrovolníci YMCA věnovali za rok 2021 práci s dětmi a mládeží přes 141.000 hodin svého času, což představuje hodnotu více než 29.739.000 korun.  (Více...)