Zahraniční programy

 

Programy jsou skvělou příležitostí pro mladé, kteří by se rádi rozvíjeli, získali novou zkušenost, cestovali, poznali, jak YMCA funguje v dalších zemích či si vyzkoušeli dobrovolnickou práci v zahraničí - a to vše bez výrazné finanční zátěže. 

Co díky zahraničnímu programu získáte? 

 Co_ziskate

 

 YMCA nabízí dobrovolnické projekty, semináře, školení, výměny mládeže, festivaly, tábory v zahraničí nejen svým členům ale i zájemcům z řad veřejnosti. (plakátek)

Přehled pravidelných programů s podmínkami a popisy najdete v rubrice "Jednotlivé programy" a přehled aktuálních nabídek, na které se lze právě hlásit, v rubrice "Aktuální nabídky".

 

 

 

Další zajímavé odkazy:

Podívejte se na náš stručný manuál o Evropské dobrovolné službě EVS KROK ZA KROKEM!

 

   

Podívejte se na prezentaci aktivit a programů YMCA Srbsko za rok 2018!

YMCA v ČR dlouhodobě srbskou Ymku podporuje. Více informací získáte také ZDE

   

YMCA na cestáchZačíná nová sezóna - sledujte blog cestovatelů z české YMCA až na konec světa.

Vyrážíte s Ymkou do zahraničí? Dejte o sobě vědět!

 

V publikaci Domu zahraniční spolupráce Příklady dobré praxe v Evropské dobrovolné službě naleznete také projekt YMCA v ČR (na str.12)! 

 

 

 

Kancelář YMCA Europe v Bruselu má svůj newsletter s aktuálními informacemi z evropských institucí a grantovými příležitostmi. YMCA Europe vydává pravidelně také svůj newsletter. Všechna čísla ke stažení ZDE

 

 

Víte že...?

Víte že...?

Pražský Palác YMCA, dílo významného pražského architekta Eduarda Hniličky, byl slavnostně otevřen před 90 lety: 28. dubna 1928. Šestipatrový palác je součástí pražské památkové rezervace.  (Více...)