YMCA study visit na Slovensku

YMCA study visit na Slovensku

19.01.2023 , Datum akce: 16.03.2023

Jste mladým členem, dobrovolníkem nebo příznivcem YMCA a zajímalo by vás, jaké aktivity dělá Ymka na Slovensku a v Maďarsku? Vyjeďte s námi na víkend na Slovensko na chatu, kde se společně setká 30 mladých členů, vedoucích a dobrovolníků YMCA, společně si ukážou zajímavé tipy na aktivity s dětmi a mladými, naisnpirují se, společně vyrazí na výlet a zažijí jedinečné dobrodružství, a to 17.-19.března 2023 u Liptovského Mikuláše.

 

Pro koho je výjezd určen:

  • pro mladé členy a dobrovolníky Ymky (15-30 let)
  • schopnost mluvit anglicky výhodou, ale není nutností (určitě se domluvíme:-))

Program

  • společně přijedeme v pátek kolem poledne, čekat nás na chatě bude společný oběd (12:00), první seznámení, diskuze o tom, jak být dobrým vedoucím YMCA, navzájem si představíme naše Ymky a aktivity, těšit se můžete na vyráběcí workshop a příjemně strávený večer na chatě uprostřed nádherné přírody
  • v sobotu vyrazíme společně na výlet, který zakončíme dalším workshopem a večerem se saunou a stolními hrami, během neformálního programu bude probíhat inspirativní diskuze na různá témata, budeme si dávat tipy, jak dělat dobré aktivity pro děti a mladé, navzájem se naučíme nové hry
  • v neděli nás čeká zamyšlení, společná modlitba, další workshop a po obědě loučení
  • vše bude probíhat částečně v anglickém, českém a slovenském jazyce

Kdo by chtěl přijet o den dříve, již ve čtvrtek 16.3., může, ubytování bude k dispozici, jen si musí přivézt vlastní svačinu, strava nebude zajištěna.

Cena

  • Výjezd je organizován za podpory Visegrad Fundu.
  • Každý účastník zaplatí 20€ účastnický poplatek, cestovné mu bude uhrazeno.

Přihlašování

Zájemci se mohou hlásit na ymca@ymca.cz do 1.3.2023

Počet míst je omezen, a tak bude přednost dána dříve přihlášeným. Pro české účastníky je připraveno až 14 míst.

 Plakátek

Najdete zde

 

visegrad logo

 

Archiv aktualit

Víte že...?

Víte že...?

Pražský Palác YMCA, dílo významného pražského architekta Eduarda Hniličky, byl slavnostně otevřen před 90 lety: 28. dubna 1928. Šestipatrový palác je součástí pražské památkové rezervace.  (Více...)